ניהול שיווק מתקדם

בעולם הדיגיטלי של היום, כל בעל עסק חייב להיות גם מנהל שיווק דיגיטלי.

ניהול שיווק – מה עושים עם זה בכלל?

שיווק בעידן של היום הוא פעמים רבות מה שמבדיל בין הצלחה עסקית מסחררת לסגירת דלתות העסק לצמיתות. בלי ניהול שיווק דיגיטלי וניהול מערך מכירות ופרסום חזק ואיכותי, עסקים רבים עשויים לדשדש אל קרקעית, מבלי שיצליחו לשחות לטווחים ארוכים. לכן, הם זקוקים לאותו גורם מכוון ומקצועי שיש לו את כל הידע הדרוש כדי לאפשר להם לצלוח את משימת השיווק בקלות וביעילות.
רוב העסקים מפרשים ניהול שיווק כדבר שמייצר נראות טובה ותחזוקה כללית לאתר, או כמי שמארגן ומוציא לפועל מהלכים ארגוניים כמו מצגות וכנסים. אלא שלמעשה ניהול שיווק הוא דבר אחר לחלוטין – הוא המוציא לאור של המוצר או השירות שלכם, באופן שבו קהל היעד יתעניין בו ויבקש לרכוש אותו.

אלה הדברים החשובים בתהליך של ניהול שיווק

שיווק הוא חלק בלתי נפרד מתהליך המכירה! בתהליך ניהול השיווק אנו למעשה מספרים לעולם על ערכי המותג, דואגים ליחסי ציבור חיוביים, מובילים תהליכים המפתחים תדמית חיובית ובונים מסעות פרסום המביאים לביסוס קהל עוקבים חזק ואיכותי, הצורך את השירות/המוצר שלכם על בסיס קבוע.

ניהול שיווק הוא תהליך שרק אנשים מקצועיים ביותר מסוגלים לבצע בצורה תקינה ומטרתו היא להגדיל כל הזמן את קו המכירות ולהניע את הרכישות החוזרות.
מנהל שיווק טוב יבין מהו הערך הכספי של הפרסום לעומת הרווח ממחזור המכירות, מהו תקציב הפרסום הרלוונטי בכל שלב ומתי עדיף לפרסם לקהל היעד מבחינת הנוכחות המוגברת שלו בערוצי הפרסום. הוא מייצר שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים וגדולים ובונה סביבם מותגים חזקים ואמינים אנו בונים עבורכם.

אחראי לספק לכם פוטנציאל מכירתי, מבצע בקרה שוטפת על כל אפיקי הרכישה והתמחור. הוא זה שיזהה חסמי לקוח אפשריים שצריך לפתור כדי להניע עוד ועוד מכירות.

אנשי השיווק שאחראים על ביצוע המכירות בפועל, יטפלו מטעמכם בכל שאלה וידאגו לספר לכולם על היתרונות המדהימים של המוצר או השירות שלכם.

תמיד חלמתם לארגן כנס או הרצאה? יריד מכירות ענק? השקה חגיגית של מוצר חדש? אנחנו נדאג שכולם ידברו על אירוע הקד"מ שלכם עוד הרבה אחרי שייגמר.

למוצר שלכם יש טעם חדש? מראה חדש? מרקם חדש? רוצים שאחרים יתנסו במוצרים שלכם בדוכן בסופר, בקניון או בהפנינג העירוני? דיילי מכירות יזמינו אתת הלקוחות לנסות ולהתנסות, להיחשף למותג שלכם ולקנות אותו בקלות.