Colleagues giving a fist bump

משרד פרסום בקריות

היום אף בעל עסק אינו יכול להתנהל ללא שיווק דיגיטלי איכותי. בעולם שבו הכול מתנהל דרך אתר האינטרנט, בתי העסקים מעוניינים לבלוט כמה שיותר. מסיבה זו, חשוב לפנות לשירותי משרד פרסום בקריות על מנת להחזיק את הראש מעל למים ולהשיג את התוצאות המתאימות ביותר. הצוות המקצועי של המשרד משתמש בטכניקות שונות על מנת להתאים את שיטת הפרסום הטובה ביותר עבור הלקוח.

משרד פרסום בקריות שיקדם את העסק

אחד השירותים המשמעותיים ביותר שהם חלק מתוך משרד פרסום בקריות הוא בניית אתר שיוכל לקדם את העסק. כך שכל לקוח המחפש שירות מסוים, יוכל להגיע לבעל העסק תוך ביצוע חיפוש קצר בגוגל. אבל לפני הכול, חשוב לבצע אפיון של הלקוח. זהו הרגע לבחון את החברה, לגלות את החולשות והחוזקות שלה, ללמוד על קהל היעד הפוטנציאלי ועל המתחרים בשוק, מהי הייחודיות של העסק, לאיזה תחום הוא שייך וכדומה. לאחר מכן מתחילים בבניית האתר ובקידומו.

כאן בונים אתר

משרד פרסום בקריות עוסק בבניית אתרים מסוגים שונים. אלה כמה מבין האתרים הנפוצים שכדאי להכיר:

  • אתרי תדמית – בדרך כלל מדובר באתרים הבסיסיים ביותר. מדובר במאמרים שהם למעשה כרטיס הביקור של הלקוחות. בדרך כלל מדובר באתרים פשוטים יחסית שבהם מושם דגש על תכנים ועיצוב, אשר כוללים בין 5 ל-10 עמודים בלבד. עבור לקוחות רבים, אתרים אלה עושים את העבודה.
  • אתר קטלוגי – אתר זה כולל מידע רב על המוצרים השונים שמציע החברה. עם זאת, למרות תצוגת המוצרים הוא בדרך כלל אינו כולל אפשרות סליקה, אלא מאפשר לגולשים להשאיר פרטים. אתר זה מיועד בעיקרו לאסוף לידים.
  • חנות אלקטרונית – מדובר באתר שנועד לסחר אלקטרוני, ולכן תהיה בו מערכת אלקטרונית איכותית שמאפשרת לבצע תשלומים ולהשאיר פרטים, לצד מערכת סינון מוצרים. בשל מורכבות האתר הזה, בדרך כלל בונים אותו מאפס.

מעבר להדגשת ההבדלים האלה שבין האתרים, משרד מקצועי מתייחס לנושאים שונים. אחד מהם הוא רספונסיביות לנייד, שכן אתר של עסק צריך להיות נגיש מכל מקום. בדרך זו, הוא יוכל להביא לידים רבים ללקוחותיו. כמו כן, רבים מבין האתרים מונגשים לבעלי מוגבלויות ומותאמים לאנשים כמו כבדי ראייה ושמיעה. אתר חברתי שכזה מעלה את ערכו בעיני הגולשים, והם יעדיפו לפנות אליו.

מדוע כדאי לבנות אתר בוורדפרס?

אחד הדברים הראשונים שיש לעשות בעת בניית אתרים הוא לבחור את הפלטפורמה שעמה תעבדו לאורך זמן. פלטפורמת וורדפרס היא אחת הפלטפורמות הנוחות והאיכותיות יותר הקיימות היום, וזאת מכמה סיבות. ראשית, אמנם וורדפרס התחילה את דרכה כפלטפורמה עבור בלוגים, אך היום ניתן לבנות באמצעותה את כל סוגי האתרים. שנית, וורדפרס מציעה תבניות עיצוב מגוונות לכל מטרה. רבות מבין התבניות האלה מתאימות גם לשפה העברית וכוללות עיצוב מובנה. מבין התבניות האלה ניתן להזכיר את POJO או את Theme Forest. מעבר לכך, כשם שוורדפרס עשירה בתבניות עיצוב, כן היא מציעה מגוון רחב של תוספים שנועדו לשדרג את האתר – תוספי אבטחה, תוספים המאיצים את טעינת האתר וכדומה. יתרונות נוספים למערכת וורדפרס שכדאי להזכיר הם שהיא פועלת על קוד פתוח ומופצת בחינם למשתמשים, יש לה קהילה תומכת ופופולריות גדולה.

מקדמים את האתר

לאחר שבונים אתר, יש צורך לקדם אותו. אם כבר הזכרנו את מערכת וורדפרס, הרי שהתוסף שלה Yoast SEO הוא ידידם של המקדמים. התוסף מאפשר לבצע אופטימיזציה לעמוד לפני העלאתו לאתר, וכך מתקבל אתר המותאם יותר למנוע החיפוש של גוגל. מעבר לכך, משרד פרסום בקריות מתאים את שיטת הקידום הרלוונטית עבור בית העסק. לעתים יש צורך לפרסם מודעה מהירה באמצעות פרסום ממומן בגוגל, ולפעמים דווקא הקידום האורגני והאיטי עושה עבודה טובה יותר. במסגרת הקידום האורגני משקיעים יותר בבניית האתר, מבצעים חקר מילות מפתח ומשלבים אותן בטבעיות בטקסט, מתאימים את הצבעים לעיצוב הכללי של האתר ועושים הכול כדי לספק לגולש חוויית משתמש נעימה באתר. כל שכל גולש יוכל לגלוש להנאתו, להתרשם מהמוצרים והשירותים ולבצע פעולות באתר – השארת פרטים, פניה לנציגים או ביצוע תשלום.

בעלי עסק? מעוניינים להיות ברמה אחת מעל כולם?  TG Mediaהוא משרד פרסום בקריות ששואף לשווק אתכם. המיוחד בחברת הפרסום הוא שהצוות שלה מתאים את שיטת הפרסום לכל לקוח ובונה עמו את האסטרטגיה השיווקית המותאמת עבורו באופן אישי.

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת