אז למה כדאי לכם לעבוד איתנו

אז למה כדאי לכם לעבוד איתנו

התאמה מלאה לצרכי הלקוח

כל עסק הוא עולם ומלואו עם מטרות ודרכי פעולה שונות, אז למה שנתייחס לכולם באותו אופן? תהליך העבודה שלנו נתפר באופן אישי למידות של העסק שלכם גם מבחינת יעדים וגם מבחינת תקציב הפרסום. אנו מאמינים בפגישה פרונטלית להכרה אישית ועמוקה של הגישה העסקית שלכם לפני שנתחיל לשתף פעולה.

אנשי צוות מקצועיים

מאחורי כל עסק מצליח עומדים אנשי מקצוע מצוינים ולכן ההון האנושי שלנו נבחר בקפידה תוך שימת דגש על יחסי אנוש מעולים, ידע מקצועי, ניסיון ואהבת התחום. הפרסום הדיגיטלי הוא תחום אשר מתפתח בקצב מסחרר, מה שגורם ליצירתם של המון חברות פרסום וקידום עם אג'נדות כאלו ואחרות. אנו מאמינים שהלקוח לא תמיד צודק ורק בתפיסה משותפת ועמידה על עקרונות, אנשי המקצוע שלנו יוכלו להביא אתכם לתוצאות הרצויות

ראייה שיווקית מקיפה

לא הרבה אנשי מקצוע בתחום יודו שהלקוח משלם לנו 20% על ידע ו 80% על זמן. אחת המטרות העיקריות שלנו היא לפנות לכם זמן וראש שקט לניהול ופיתוח העסק שלכם. תנו לנו לבצע את האפיון ולזהות את הצרכים, המגמות, הבעיות והרצונות בדרך לגיבוש תכנית פעולה שתחזיק מעמד לאורך זמן.
כאנשי המקצוע, אנחנו רואים פעמים רבות את כל הפינות הקטנות שצריך ללטש על מנת להגדיל את המכירות ואת מעגל הלקוחות.

חדשנות טכנולוגית

ידע זה כוח, ואם נתרגם את זה לעולם שלנו אז ידע זה לדעת מה הפיצ'ר האחרון בוורדפרס? איזה כלי חדש פייסבוק פיתחו? מה אינסטגרם שינו החודש בפיד?
לנו ב- TG Media חשוב לשמור על הרף הגבוה, על רמת הידע, היצירתיות, המקוריות, הרעיונות ולהמשיך לשכלל ולפתח את עצמנו כל הזמן וכמה שיותר, על מנת שנהיה הכי רלוונטיים עבורכם!

סוף מעשה במחשבה תחילה
תהליך העבודה שלנו
פגישת היכרות

בלי מחויבות ובלי תנאים, בואו לשמוע ולהתרשם מהפעילות שלנו, הידע בשפע והניסיון המקצועי.

בניית אסטרטגיה שיווקית

אנו מתמחים בפיצוח מלא של כל המהלכים השיווקיים שיטיסו את העסק שלכם גבוה.

מיתוג עיצוב ופיתוח

חולמים על האתר המושלם? נשמח לבנות, לייצר ולעצב עבורכם את הפלטפורמה הדיגיטלית שבלעדיה אף עסק לא יכול.

ניהול שיווקי שוטף

פרסום השירות או המוצר מטעמכם, תוך שימוש במסרים ייעודיים ואסטרטגיה חכמה שמניעים מכירות נון סטופ.